kontakt@michalwozniak.eu


Moda / Portret

Sesja portretowa


Sesje dla Modelek i Modeli – zdjęcia do portfolio modeli

Sesja portretowa

Sesja portretowa może być wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby lub dla samego siebie – ufundowaną z powodu jakiejś ważnej okazji lub bez okazji. Co wyjątkowego dadzą Ci profesjonalnie wykonane zdjęcia portretowe? Niezwykłą pamiątkę na lata, 'zamrożenie’ chwil w czasie, ale także poczucie niesamowitej pewności siebie oraz dowód na to, jakie piękno możesz wydobyć na co dzień (nie tylko przed obiektywem).
Sesja zdjęciowa, w której zostaną podkreślone wszystkie Twoje atuty, na której poczujesz się na moment gwiazdą, nastroi Cię pozytywną energią i na pewno będzie miłym wspomnieniem tego nowego doświadczenia.

Mężczyźni za pomocą takiej sesji fotograficznej mogą podkreślić swój profesjonalizm, siłę i niezależność. Kobiety świetnie odnajdą się w sesjach buduarowych, stylizowanych, które wydobędą zmysłowe piękno, nawet jeśli na co dzień jest ono głęboko ukryte.
Sesja portretowa pozwoli Ci odkryć prawdziwe ja, bądź przeobrazić się w zupełnie inną postać – piękną, pełną emocji i pewności siebie. Odpowiednio dobrane otoczenie (studio bądź plener) oraz dobry kontakt z fotografem pozwolą na efektywną pracę nad wspólną pamiątką na lata.