kontakt@michalwozniak.eu tel: 668 195 251


Zakochani / Zaręczeni

Sesja narzeczeńska


Plenerowa sesja zakochanych

Sesja narzeczeńska to pomysł dla wszystkich par, które chcą zatrzymać romantyczne chwile na dłużej – w formie zdjęć, które będą niezwykłą pamiątką, doskonałą do wyeksponowania w albumie bądź ramie. To prezent dla Was samych – okazja, by wyeksponować swoje uczucie i zakochiwać się w sobie od nowa za każdym razem, gdy wrócicie do tych fotografii.
Przed ślubem sesja dla narzeczonych to również okazja, by nieco oswoić się z obiektywem, ale też samym fotografem, otworzyć się na wzajemne oczekiwania, wypracować sposób na niesamowite, pamiątkowe zdjęcia, które będą pełne uczuć i emocji.

Sesja zakochanych może być też chwilą, która pozwoli Wam poznać na nowo siebie, spędzić czas nieco intymnie, odkrywając swoje uczucia na nowo. Dowolnie wybrane miejsce, np. miejsce Waszego pierwszego spotkania bądź wyjątkowej randki, którą obydwoje miło wspominacie, pozwoli obudzić w Was niespożytkowane pokłady miłości.
Sesja zdjęciowa dla par może być również pomysłem na prezent nie tylko dla siebie, ale również dla bliskich – zdjęcia wydane w formie albumu możecie podarować swoim rodzicom, dziadkom, zrobić z nich kalendarz ścienny.

sesja narzeczeńska fotograf Warszawa
Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *