kontakt@michalwozniak.eu tel: 668 195 251


Makijaż / Błogosławieństwo

Przygotowania do ślubu


Makijaż, ubieranie Panny Młodej i Pana Młodego, błogosławieństwo

Możliwe, że wielu z Was z niepewnością podchodzi do pomysłu uwiecznienia na zdjęciach waszych przygotowań do ślubu. Towarzystwo fotografa przez cały dzień może sprawić, że poczujecie się jak gwiazdy podglądane przez paparazziego – i niektórym taka sytuacja może nie odpowiadać, bo równa się, mówiąc brutalnie, wejściem z butami w Waszą prywatność.

Która Panna Młoda chciałaby mieć zdjęcie bez makijażu, nad poranną kawą?

Okazuje się jednak, że zdjęcia z przygotowań do ślubu są coraz bardziej popularne. Dlaczego tak się dzieje? A przede wszystkim – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Przygotowania do ceremonii ślubu to coś wyjątkowego. Już od rana w tym ważnym dniu panuje nastrój podniosłej celebracji, wszyscy zachowują się bardziej uroczyście, a Wasze mamy i przyszli teściowie kręcą się podenerwowani po domu, próbując poprawiać ostatnie drobnostki, dopinać ostatnie guziki – tak, by wszystko wyszło perfekcyjnie.

Nie jest to ubieranie się na imieniny cioci, ani nawet na kolację Wigilijną – to pełne skupienia przygotowywanie się do jedynego takiego dnia w Waszym życiu. To pierwszy, a zarazem najważniejszy powód, dla którego warto zdecydować się na dyskretną i nienachalną obecność fotografa, którego zadaniem jest złapać jak najwięcej momentów pełnych emocji – a tych na pewno nie zabraknie.

Mama popłakująca ukradkiem w kuchni, siostra poprawiająca kokardę na ślubnym bukiecie – ciężko będzie Wam osobiście skupić się na takich smaczkach, bo w tym dniu sami będziecie przejęci i skupieni na sobie. Przeobrażanie się Panny Młodej w księżniczkę z bajki, robienie makijażu, fryzury, dbałość o szczegóły stroju i oprawy przyjęcia również zasługują na upamiętnienie. To będzie dla Was niesamowity dokument, prawdziwy, reporterski i przede wszystkim pokazujący Was, Waszą rodzinę, ten intymny czas na kilka chwil przed ‘godziną zero’. Gdy będziecie już mogli na spokojnie przejrzeć te zdjęcia i wrócić myślami do tamtych chwil, staną się one dla Was pamiątką wszystkich emocji, jakie towarzyszyły Wam i Waszym bliskim – emocji, do których łatwo wrócicie z sentymentem nawet po latach.

Uwiecznienie chwil, których sami nie ‘złapiecie’, to okazja, jaka najprawdopodobniej już nigdy się nie powtórzy.

Warto więc wpuścić tego dnia do swojego domu cichego obserwatora, jakim jest fotograf, i po prostu zająć się sobą – on zajmie się uwiecznianiem wszystkich wartościowych dla Was momentów.
Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *