kontakt@michalwozniak.eu


Reportaż / Wesele

Wesele


Przyjęcie weselne od pierwszego toastu aż do oczepin

Po całym dniu męczących przygotowań, nerwowego sprawdzania, czy wszystko jej idealnie, po miesiącach ustalania szczegółów, umawiania kapeli i decydowania o menu, po pełnej wzruszeń ceremonii ślubnej, w końcu nadszedł czas na odpoczynek, luz, zabawę, ale przede wszystkim celebrację Waszego święta – zabawę weselną.

Niezależnie od tego, czy będzie to sam uroczysty obiad, czy też tradycyjne wesele z tortem wjeżdżającym na salę o północy – macie prawo do tego, by uczcić wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Wasz ślub (oraz uwiecznić je na zdjęciach, bo to najprawdopodobniej jedna z nielicznych – lub jedyna – okazja, by uchwycić wujka szalejącego na parkiecie z ciotką, albo babcię wznoszącą toast).

Fotoreportaż z zabawy weselnej to zdjęcia, na których będziecie przyłapani w tańcu, o których zrobieniu często nie będziecie pamiętać aż do momentu, kiedy w końcu dostaniecie je do przejrzenia – i najpewniej obydwoje będziecie pokładać się ze śmiechu, widząc szalone pląsy swoich mam na parkiecie podświetlonym reflektorami. ‘Reporterskie mięso’ – czyli to, co w pracy fotografa najlepsze – zdjęcia zarówno z góry, jak i z poziomu wirującej w rytmie Abby spódnicy.

fotograf wesele Warszawa
Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *