kontakt@michalwozniak.eu tel: 668 195 251


Obrączki / Bukiet / Suknia ślubna

Detale ślubne


Obrączki, suknia ślubna, bukiet ślubny, buty, dekoracje i inne ważne detale

Każda przyszła Panna Młoda, a także – bardzo często – jej najbliższe otoczenie już na kilka miesięcy przed ślubem zaczyna żyć całą oprawą ceremonii i wesela.

Kwiaty, dodatki, buty, welon, jeszcze raz kwiaty, wygląd stołów podczas przyjęcia, tort (TORT!), obrączki i po raz trzeci kwiaty – rzeczy niby niepozorne i mało istotne w cieniu Waszego uczucia i przysięgania sobie miłości na wieki – ale jednak wciąż ważne dla ogólnego wydźwięku całego ważnego wydarzenia.

Zazwyczaj przebieracie, wybieracie i oglądacie setki katalogów, odwiedzacie dziesiątki sklepów i porównujecie mnóstwo rzeczy w Internecie, zanim zdecydujecie się na konkretne buty, dodatki, obrączki czy tort. Czy cokolwiek innego, co uważacie za potrzebne, słuszne czy wymarzone, by ten dzień był dla Was cudowny i wyjątkowy pod każdym względem (przecież nie chcecie żałować kiedyś, że na Waszym weselu czegoś zabrakło).

Te nerwowe przygotowania może nie spędzają Wam snu z powiek (jeszcze), ale są istotnym elementem i warto skupić się na tych detalach, nad którymi tyle pracowaliście (i którym poświęciliście tyle wieczorów). Piękne zdjęcia, które uwiecznią finezyjne, oplecione kwiatami świeczniki, na pewno dodadzą uroku Waszemu ślubnemu albumowi, ale też będą ciekawą pamiątką – bo w końcu nasze życie to też rzeczy, które nam towarzyszą. Fotografie obrączek na pewno zawsze będą wzbudzały na Waszych twarzach uśmiech, gdy tylko się na nie natkniecie (szczególnie po paru latach od uroczystości).
Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *