kontakt@michalwozniak.eu tel: 668 195 251


Przysięga / Życzenia

Ceremonia ślubna


Uroczysta ceremonia zaślubin, życzenia dla nowożeńców

Najważniejszym elementem całych ‘obchodów ślubu’, na które składają się przygotowania, uroczystość w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego oraz przyjęcie (bądź tradycyjne wesele z parkietem i orkiestrą), jest ceremonia zaślubin.

To tutaj dokonujecie tej ostatecznej przysięgi, a Wasze życie zmienia się na zawsze. Z dwóch oddzielnych bytów stajecie się małżeństwem, rodziną, i od teraz jesteście pojmowani również w świetle prawa jako nierozłączna para.

Już na zawsze będziecie we dwoje. Dzieci pojawią się, a później pójdą dalej, by założyć własne rodziny – natomiast Wy spędzicie ze sobą czas od teraz, aż do śmierci.

Jeśli zdecydowaliście się na ślub kościelny, cała Msza Święta tworzy nieprawdopodobną oprawę ceremonii składania przysięgi małżeńskiej. Ślub cywilny, w urzędzie bądź dowolnie wybranym przez Was miejscu – za zgodą urzędnika – również może być wspaniale oprawioną uroczystością. Na pewno i w jednym, i w drugim przypadku dołożycie wszelkich starań, by wystrój, klimat i otoczka uroczystości były dopracowane, niesamowite i zwyczajnie piękne. Dlatego warto udokumentować każdy szczegół tego wydarzenia – od pięknie skomponowanych, kwiatowych bukietów, przez wkładanie obrączek na palce, aż po łzy mam, babć i ciotek, wzruszonych podniosłym klimatem.

Odpowiednio wykadrowane, ładnie oprawione i doskonale dopracowane zdjęcia sprawią, że wyjątkowość ceremonii zostanie w Waszej pamięci na długo. Warto zatem zdecydować się na fotografa, który będzie towarzyszył Wam przy ołtarzu – lub w każdym innym miejscu, w którym zdecydujecie się na wypowiedzenie słów przysięgi.
Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *