Cześć


Z tej strony Michał :) Uwielbiam fotografować. Mam to szczęście, że mogę spełniać się zawodowo jako fotograf ślubny i nie tylko. Zajmuję się tylko fotografią dlatego wykonuję każde zlecenie profesjonalnie.  Pracuję na najlepszych, najnowszych i najnowocześniejszych aparatach fotograficznych na świecie. Używam najlepszych jasnych obiektywów do fotografii portretowej i reportażowej. Do każdego zlecenia podchodzę z sercem. Zawsze pracuję na 100%. Pozytywne opinie od moich klientów napędzają mnie energią do następnych wyzwań fotograficznych.

polecany fotograf ślubny

Jestem mobilny – pracuję głównie w Warszawie i okolicach, ale dojeżdżam też do innych miast (m.in. Radom, Łódź, Płock, Poznań, Siedlce). Ponadto realizuję sesje zdjęciowe w ciekawych lokalizacjach na terenie całej Polski – może to być np. sesja ślubna (sesja plenerowa) nad morzem lub jeziorem, sesja w górach czy w romantycznym pałacu.
Należę do Nikon Professional Services, do którego mogą przystąpić tylko zweryfikowani, zawodowi fotografowie. Dzięki NPS mam zawsze gotowy do pracy profesjonalny aparat a w razie jego awarii zastępczy aparat lub szybką naprawę.

fotograf Warszawa
Posiadam zaświadczenie od Kurii Metropolitarnej na fotografowanie w kościołach.
Po szczegółową ofertę cenową zapraszam serdecznie do kontaktu.

Zdjęcia ślubne wykonywane z pasją. Fotografie, które uwiecznią wasze wspomnienia z najważniejszych wydarzeń w życiu. Profesjonalne zdjęcia ślubne pełne Waszych emocji wykonywane na terenie Warszawy i okolic, Radom, Legionowo, Płońsk, Wyszków, Łódź, Płock, Siedlce, Węgrów, województwo mazowieckie a także w innych lokalizacjach na terenie całej Polski.

Fotograf ślubny Warszawa | Polska

Fotograf ślubny Michał Woźniak (Warszawa, Polska) | MyWed

fotografia ślubna
obrączki ślubne