O mnie


Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Czego poszukujesz? Czy zdjęć ślubnych – reportażowych lub plenerowych? Sesji rodzinnej, ciążowej, dziecięcej? Jestem otwarty na propozycje, pełen pomysłów i gwarantuję, że będziesz zadowolony ze swoich zdjęć. 

Fotografia jaką znamy powstała prawie dwa wieki temu, a powód dla którego chcemy być fotografowani nie zmienił się przez ten czas praktycznie wcale.
Chcemy by najważniejsze, najpiękniejsze momenty, których doświadczamy w naszym życiu, pozostały z nami na zawsze, byśmy w każdej chwili mogli je przywołać w pamięci. Patrząc na Wasze zdjęcia ślubne, zdjęcia z ceremonii chrztu Waszego dziecka, z romantycznej sesji narzeczeńskiej czy intymnej sesji ciążowej, nawet po upływie miesięcy i lat, będziecie wspominać ten piękny czas, emocje i uczucia, które Wam towarzyszyły w tych pięknych chwilach. Warto więc poświęcić trochę czasu, by znaleźć fotografa, który uchwyci tą wyjątkowość i uroczystość.

fotograf ślubny

Jestem pasjonatem
– kocham to co robię, nie wyobrażam sobie życia bez fotografii. Możecie być pewni, że nie zasnę na Waszej sesji czy reportażu. Zawsze na oku mam kolejny obiekt do fotografowania, a w głowie następny pomysł na fajny kadr.

Jestem profesjonalistą – używam najlepszego sprzętu marki Nikon, który zapewnia najwyższą jakość wykonywanych zdjęć. Oferuję też najwyższej jakości produkty końcowe (odbitki, fotoalbumy), które dostarczają pewni i sprawdzeni dostawcy.
Jestem dobrym obserwatorem – jak to mówią, mam oczy dookoła głowy. Nie umknie mi ani ważny ani ciekawy moment, który powinien się znaleźć na Waszych zdjęciach.

Jestem niewidoczny – nie rozpraszam, staram się wtopić w otoczenie, tak by nie zakłócić swoją osobą żadnej ważnej chwili.
Jestem mobilny – pracuję głównie w Warszawie i okolicach, ale dojeżdżam też do innych miast (m.in. Radom, Łódź, Płock, Poznań, Siedlce). Ponadto realizuję sesje zdjęciowe w ciekawych lokalizacjach na terenie całej Polski – może to być np. sesja ślubna (sesja plenerowa) nad morzem lub jeziorem, sesja w górach czy w romantycznym pałacu.
Należę do Nikon Professional Services, do którego mogą przystąpić tylko zweryfikowani, zawodowi fotografowie.
Posiadam zaświadczenie od Kurii Metropolitarnej na fotografowanie w kościołach.
Po szczegółową ofertę cenową zapraszam serdecznie do kontaktu.

Zdjęcia ślubne wykonywane z pasją. Fotografie, które uwiecznią wasze wspomnienia z najważniejszych wydarzeń w życiu. Profesjonalne zdjęcia ślubne pełne Waszych emocji wykonywane na terenie Warszawy i okolic, Radom, Legionowo, Płońsk, Wyszków, Łódź, Płock, Siedlce, Węgrów, województwo mazowieckie a także w innych lokalizacjach na terenie całej Polski.

Fotograf ślubny

 


fotografia ślubna
obrączki ślubne